SZPAK w regionie
12-14 sierpnia 2021

12 sierpnia 2021
godz. 20:00
Złocieniec

14 sierpnia 2021
godz. 18:00
Dębno

14 sierpnia 2021
godz. 20.30
Chojna

CZWARTEK
12 sierpnia 2021

IMPRO Z KRYPTY
bilety: 25 zł
19:00 / Zamek Książąt Pomorskich

Wieczór szalonych komediowych improwizacji. Spektakl, który powstanie na gorąco, tu i teraz. Dzięki współpracy z widownią artyści tworzą zaskakujące widowisko, którego nie da się powtórzyć. Idąc po raz drugi na Impro z Krypty nie zobaczysz tego samego przedstawienia. Grupę tworzą aktorzy szczecińskich teatrów, m.in.: Adrianna Janowska-Moniuszko, Marta Uszko-Tychulska, Katarzyna Nowak, Adam Kuzycz-Berezowski, Rafał Hajdukiewicz, Paweł Niczewski, Wojciech Sandach, Maciej Sikorski, Mateusz Wiśniewski, Kacper Odrobny – pianino.

IMPRO DLA KAŻDEGO!
wstęp wolny
20:30 / Zamek Książąt Pomorskich

prowadzenie – Paweł Niczewski

Dżem improwizowany, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił na festiwalowej scenie. Show otwarte dla debiutantów, podczas którego zaprezentowane zostaną gry improwizowane, których scenariusz oparty będzie o sugestie publiczności!

PIĄTEK
13 sierpnia 2021

SZCZECIŃSKI OPEN-MIC
wstęp wolny
18:00 / Zamek Książąt Pomorskich

prowadzenie – Damian Usewicz

Chcesz spróbować swoich sił i postawić pierwsze kroki na stand-upowej estradzie? To wieczór dla Ciebie! Debiutanci oraz zaprawieni w komediowych bojach komicy sprawdzą na szczecińskiej widowni fragmenty swoich nowych oraz premierowych programów.

ADAM VAN BENDLER w programie Placebo
bilety: 40 zł
19:00 / Zamek Książąt Pomorskich

W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją i wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie „Placebo” który wjeżdża właśnie na polskie sceny!

LOTEK i RUTEK PREZENTUJĄ
bilety: 60 zł
21:00 / Zamek Książąt Pomorskich

Łukasz „Lotek” Lodkowski i Rafał Rutkowski

Prawdziwy hit festiwalowy! Jedyna taka okazja aby zobaczyć internetowe show Lotka i Rutka na żywo na scenie! Komicy zabiorą nas w podróż po najlepszych fragmentach zrealizowanych dotąd programów, a specjalnie dla szpakowej publiczności pokażą też sceny i skecze, które nie znalazły miejsca w dotychczasowych odcinkach Lotek i Rutek prezentują. Nie możecie tego przegapić, to się już po prostu nigdy nie powtórzy!

SOBOTA
14 sierpnia 2021

JOGA ŚMIECHU
wstęp wolny
12:00 / Jasne Błonia

prowadzenie: Szczeciński Klub Śmiechu

Wydarzenie plenerowe dla wszystkich mieszkańców Szczecina! Przybądźcie na Jasne Błonia i dajcie się ponieść jodze śmiechu! Nie musicie się w żaden sposób przygotowywać, wystarczy, że będziecie z nami tego popołudnia, a Szczeciński Klub Śmiechu zadba o Wasz relaks i dobre samopoczucie!

SZCZECIN Z GŁOWĄ! wycieczka komediowa
wstęp wolny
14:00 / start – Zamek Książąt Pomorskich

prowadzenie – Przemek Głowa

Wyjątkowa, komediowa wycieczka z prawdziwym znawcą szczecińskich anegdot Przemkiem Głową! Przemek poprowadzi nas swoją autorską trasą, podczas której zwiedzimy miejsca nieoczywiste i posłuchamy o najciekawszych anegdotkach z dawnej i współczesnej historii naszego miasta.

KABARET HRABI w programie „Ariaci”
bilety: 100 zł
18:00 / Zamek Książąt Pomorskich

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

RECITAL JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ
bilety: 50 zł
21:00 / Zamek Książąt Pomorskich

muzyka – Łukasz Pietsch

Wyjątkowy recital królowej polskiego kabaretu – Joanny Kołaczkowskiej. Brawurowe kreacje aktorskie, wbijający w fotel wokal i równie zamaszyste dźwięki akompaniującego Łukasza „Lopeza” Pietscha na pewno na długo zapadną Wam w pamięć. W klimatycznej aurze Zamku Książąt Pomorskich, z Wami na widowni i Takimi Artystami na scenie to po prostu nie może się nie udać! Prawdziwa gratka dla fanów twórczości Joasi i kabaretu Hrabi.