Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

Zakończył się pierwszy festiwalowy dzień, rozpoczęliśmy go w Empiku w Galerii Kaskada. O 16 odbyło się spotkanie z Jackiem Bousińskim. Pytania dotyczyły nie tylko działalności MUMIO oraz kulis powstawania spektaklu „Welcome Home boys”, ale także takiego zjawisk jak „szyldoza”.  Następnie odbyła się uroczysta inauguracja jubileuszowej edycji. Spektakl MUMIO oficjalnie rozpoczął 10. Festiwal Komedii SZPAK. Miało miejsce również symboliczne przecięcie wstęgi.

Jutro drugi dzień festiwalowy, rozpoczniemy go w Domu Kultury Słowianin. W szranki stanie siedmiu stand-up’erów, którzy zaprezentują fragmenty swoich najlepszych programów. To publiczność zdecyduje kto stanie na podium. Na tej imprezie nie może zabraknąć fanów ostrego humoru! Gotowi na SZPAK-ową jazdę po bandzie? Gwiazdą wieczoru stand-up’owego będzie Grzegorz Halama, a część konkursową poprowadzą Damian „Wiking” Usewicz i Grzegorz Dolniak

Po starciach konkursowych przeniesiemy się do Rotundy Północnej. Takie wydarzenia w Polsce jeszcze nie było! Narwani Talk Show to pełna humoru i ciętych ripost rywalizacja między dwiema drużynami złożonymi z komików, którzy będą musieli wykonywać przeróżne, zawiłe zadania i odpowiadać na naprawdę pokręcone pytania. Wszystko w luźnej, klubowej atmosferze. Wieczór poprowadzi Piotr Gumulec. Rywalizować będą: Grzegorz Halama, Grzegorz Dolniak, Jakub Krzak, Krzysztof Wilkosz, Tomasz Nowaczyk, Tomasz Biskup.

Zapraszamy na foto relację z pierwszego dnia festiwalu. Autorami zdjęć są: BD Fotografie

 hm6a2210
hm6a2225
hm6a2301
img_4499
img_4522
hm6a2409
img_4565

img_4534

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *