Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

 

 

 

Stand-up’owe rozpoczęcie SZPAK-a na Andrzejki! Ruszamy z przytupem, na start mamy dla Was trzech komików, którzy zaprezentują swoje najnowsze programy. Co więcej – podczas tego wieczoru zarejestrujemy wszystkie występy i zostaną wyemitowane na szpakowym kanale youtube.

 

W swoich pełnych programach wystąpią dla Was:

 

Krzysztof Kamyszek w programie „Aptekarz”– gość ze Świebodzina doskonale znany szczecińskiej publiczności z występów podczas Ligi Stand-Up.

 

Tomek Nowaczyk w programie „Myślę, więc gadam” – ulubieniec szczecińskim fanów stand-up’u,

 

Grzegorz Dolniak w programie „Klamka zapadła” – człowiek, którego na SZPAK-u chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Całość poprowadzi szczeciński baron stand-up’u – Damian „Viking” Usewicz.

 

Krzysztof Kamyszek – Człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie po koniec 2011.Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w głowie pojawiła się myśl-najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły,wyśmiali…znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Jako aptekarz aplikuje widzom śmiech na różne sposoby.

 

Tomek Nowaczyk – Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w

Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-up’owe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych.

 

Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. W jego programie pt. „Klamka zapadła” usłyszycie o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich (szok, czyż nie…). „Klamka zapadła” zabiera również w podróż w czasie, odkrywając absurdy przeszłości, a przynajmniej naszych podręczników do historii…

 

Damian „Viking” Usewicz – zdecydowanie największy stand-up’er w Polsce. Monopolista na szczecińskim rynku – organizator i prowadzący Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Przykładny mąż, przykładny ojciec, przykładny organizator. Związany z Agencją Artystyczną Dabe. Z komedią i sceną związany od 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *