fbpx

Ułatwienia dostępu

CZWARTEK

24 listopada 2022

SZCZECIŃSKI OPEN-MIC

stand-up na żywo
bilety: 20 zł
18:00 / Dom Kultury Krzemień

wystąpią: Maciej „Lobo” Linke, Mateusz Pałka, Alex Niebrzegowski, Kuba Wu, Paweł Ścierski

Prawdziwa gratka dla fanów stand-upu! Wieczór open-mic, podczas którego zaprezentuje się 5 nieznanych szerszej publiczności komików, prezentując fragmenty swoich najlepszych programów. Na tej imprezie nie może zabraknąć fanów ostrego humoru! Wieczór poprowadzi znany szczeciński stand-uper Damian „Viking” Usewicz.

Uwaga! Każdy zakupiony bilet upoważnia do wejścia na spektakl dwóch osób.

STAND – UP

bilety: 40 zł
20:00 / Dom Kultury Krzemień

wystąpią: Damian „Viking” Usewicz, Jakub Krzak, Damian Kubik, Bartosz Gajda

Wyjątkowy i niepowtarzalny wieczór stand-upu. Specjalnie dla widzów Szpaka przygotowaliśmy zestawienie komików, którzy tego wieczoru rozniosą Szczecin. Ze swoimi najlepszymi programami wystąpią: Damian „Viking” Usewicz, Jakub Krzak, Damian Kubik, Wojtek Kamiński. Większości z nich nie trzeba przedstawiać, wszyscy od lat związani z komedią wywodzącą się z kabaretu. Takiego połączenia na Szpaku jeszcze nie było.

PIĄTEK

25 listopada 2022

BRYGANDA IMPRO SHOW

szczeciński dżem impro
bilety: 25 zł
18:00 / Dom Kultury Krzemień

wystąpią: Rafał Hajdukiewicz, Paweł Niczewski, Maciek Sikorski, Kacper Odrobny

Wieczór gier improwizowanych w wykonaniu aktorów szczecińskich teatrów, którzy od kilku lat tworzą lokalną scenę impro pod szyldem Bryganda. To publiczność zdecyduje o rolach jakie zagrają, tematach jakie poruszą, emocjach jakie będą musieli pokazać na scenie. Niezwykle dynamiczna i interaktywna formuła impro gier w wykonaniu Brygandy to naprawdę wybuchowy wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji!

Uwaga! Każdy zakupiony bilet upoważnia do wejścia na spektakl dwóch osób.

IMPROWIZACJE SZCZECIN

wieczór komedii improwizowanej
bilety: 35 zł
20:00 / Dom Kultury Krzemień

wystąpią: Piotr „Guma” Gumulec, Jakub Krzak, Krzysiek Wilkosz, Bartosz Gajda

Improwizowane show, w którym zmierzą się czołowi artyści polskich kabaretów. Artyści przygotują na Festiwal Komedii Szpak niepowtarzalne i zaskakujące improwizacje. Ostatecznie to publiczność zdecyduje, jak będzie wyglądał improwizowany spektakl. Sprawdźmy, jak aktorzy poradzą sobie z improwizowanymi zadaniami. Show poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec.

SOBOTA

26 listopada 2022

POLIGON KABARETOWY

szczecińska bitwa kabaretowa
bilety: 50 zł
18:00 / Dom Kultury Krzemień

wystąpią: Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Antoni Gorgoń Grucha

Komediowa gratka dla prawdziwych fanów kabaretu! Podczas tego wieczoru 3 znane i lubiane kabarety zmierzą się w poligonie, w którym zaprezentują premierowe skecze, piosenki, monologi, i kto wie co jeszcze?! Szalony wieczór pełen niespodzianek i interakcji z publicznością, która jak zawsze będzie najważniejszym jurorem tego pojedynku. Wieczór poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec.