Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

Czerwone noski 2

 

 

Czerwone Noski, czyli misja specjalna SZPAK-a! W tym roku humor dotrze do tych, którzy nie mogą dotrzeć do SZPAK-a. Wszystko za sprawą aktorów fundacji Czerwone Noski, którzy pojawią się przy łóżkach pacjentów dziecięcego oddziału szpitala SPSK nr1 PUM w Szczecinie.

 

Aktorami tymi będą zwycięzcy VI SZPAK-a: Jim Williams i Anna Williams, znani szczecińskiej publiczności jako Liquidmime.

 

Pełen radości dziecięcy śmiech jest na całym świecie symbolem nadziei. Gdy śmiech niknie to często znak, że dzieje się coś niedobrego. Trauma emocjonalna i stres mogą być rezultatem poważnej choroby, długotrwałego pobytu w szpitalu, a także bolesnej terapii medycznej – na taki stres musi znaleźć się lekarstwo.

 

Wyposażeni w mnóstwo humoru, dowcipy i triki profesjonalni aktorzy-klowni z Czerwonymi Noskami podejmują się trudnego zadania walki ze strachem i przygnębieniem. Nasi mistrzowie improwizacji i spontanicznej zabawy prowadzą nową, inną terapię – terapię śmiechem. Odwiedzając każdego małego pacjenta przy jego łóżku, niosą chorymi cierpiącym dzieciom radość i śmiech – nieodzowne oręże w walce z chorobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *