Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

 

 

 

Wielki, improwizowany finał SZPAK-a! Po ubiegłorocznym sukcesie IMPRO Z GWIAZDAMI zyskało rangę najważniejszej imprezy festiwalu. Kto był w zeszłym roku wie, że tego nie można przegapić, bo to się po prostu już nigdy nie powtórzy!

 

IMPRO Z GWIAZDAMI to wieczór pełen szalonych improwizacji! Pełna humoru wybuchowa mieszanka gier improwizacyjnych w wykonaniu kolektywu improwizatorów oraz gości, którymi w tym roku będą gwiazdy:

 

EWA BŁACHNIO – niegdyś znana z Kabaretu Limo, teraz łatwiej byłoby wymienić z czego nie jest znana niż na odwrót… Ostatnio widziana między innymi w Tańcu z Gwiazdami, regularnie gości także w programie Kabaret Na Żywo.

 

MIKOŁAJ CIEŚLAK – powiedzieć dziś, że znacie go jedynie z Kabaretu Moralnego Niepokoju to obrazić Ministra Błaszczaka z UCHA PREZESA! Mikołaj to komediowa petarda, która nie raz eksploduje na finale SZPAK-a,

 

BILGUUN ARIUNBAATAR – niezapomniany reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego. Polski showman mongolskiego pochodzenia, który swoim wdziękiem i poczuciem humoru zaskarbił sobie serca Polaków.

 

Improwizatorzy zagrają ze swoimi gośćmi cykl krótkich skeczy i piosenek improwizowanych, bazujących na formule popularnego amerykańskiego show Whose Line Is It? Wszystko w rytm równie improwizowanej muzyki zapewnionej przez szpakowy impro band. Przyjdź i zobacz jak z tym zadaniem poradzą sobie gwiazdy polskiej estrady. IMPRO Z GWIAZDAMI to gwarancja świetnej zabawy i niezapomniane show pełne nieoczekiwanych zdarzeń, bo przecież wszystko będzie improwizowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *