Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

SZPACZEK_SLIDER_szpak

 

Impro Bajka to propozycja dla najmłodszych widzów SZPAKa. Dzieci, 28 listopada o g 12:00 w Dom Kultury 13 Muz, wraz z improwizatorami z grupy Peleton stworzą wymarzoną bajkę. Bilety w cenie 15/15 zł (dziecko/opiekun) w przedsprzedaży oraz 20/20 zł (dziecko/opiekun) w dniu przedstawienia dostępne na:
http://bilety.fm/pl/scena/1141-bilety-na-impro-bajka-28-listopada-2015-o-12-00-w-13-muzach-w-szczecinie.html

ImproBajka to spektakl, w którym nie ma napisanego scenariusza, a wszystko co dzieje się na scenie jest wymyślane na oczach widzów. Na początku, wspólnie z dziećmi, wymyślamy bohaterów bajki. Następnie aktorzy – improwizatorzy z grupy Peleton, improwizują ich przygody. W trakcie spektaklu wielokrotnie prosimy naszych widzów o pomoc – poradę, wymyślenie kolejnej postaci a nawet asystę na scenie. Każdy spektakl jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Spektakl skierowany jest do widzów od lat 4
czas trwania: 45min

Obsada:
Ewa Czernowicz
Małgorzata Tremiszewska
Wojciech Tremiszewski

Muzyka:
Hubert Świątek

Peleton to teatr improwizacji, który powstał w Gdańsku w 2013 roku. Tworzą go aktorzy niegdyś Teatru Wybrzeżak, a później grupy improwizacyjnej W Gorącej Wodzie Kompani. Poza improwizowaniem na scenie zajmują się dramą, pedagogiką, psychologią, jest też w składzie muzyk oraz były aktor Kabaretu Limo. Skład: Ewa Czernowicz, Karolina Rucińska, Małgorzata Tremiszewska, Jakub Śliwiński, Hubert Świątek i Wojciech Tremiszewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *