Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

 

12. Festiwal Komedii SZPAK w tym roku wylatuje poza szczecińskie gniazdo i odwiedzi Dębno, Goleniów, Drawsko oraz Police! Zapraszamy na wieczory ze STAND-UP’em w wykonaniu gwiazd polskiej komedii. 

Specjalnie dla Was wystąpią:

Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie i zespołowo w teatrze improwizacji Damy na Pany. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK i założyciel warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

Wojtek Pięta – Wstąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

Imprezę w niepowtarzalnym stylu poprowadzi: Damian „Viking” Usewicz.

*Wydarzenia tylko dla widzów dorosłych.

[columns] [span8]

 

25 listopada – DĘBNO

[/span8][span4]

 

 

 

[/span4][/columns]

[columns] [span8]

 

26 listopada – GOLENIÓW

[/span8][span4]

 

 

 

[/span4][/columns]

[columns] [span8]

 

27 listopada – DRAWSKO

[/span8][span4]

 

 

 

[/span4][/columns]

[columns] [span8]

 

28 listopada – POLICE

[/span8][span4]

 

 

 

[/span4][/columns]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *