Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

slider_final

6

 

 

 

 

kup2

 

Rafał Rutkowski w szalonej komedii twórców POŻARU W BURDELU! Żołnierz Polski to kolejny one man show znanego i lubianego aktora komediowego. Po brawurowych wcieleniach w SEKSIE POLSKIM i OJCU POLSKIM w Teatrze Polonia Rutkowski powraca jako Pułkownik Gazda, który przeszkoli publiczność teatralną z podstaw patriotyzmu w niezwykle komiczny sposób.

Komedia w reżyserii Michała Walczaka, autora takich hitów jak Pożar w burdelu czy Depresja komika bawi, ale przede wszystkim wbija szpilkę w absurdy otaczającej nas rzeczywistości. To spektakl będący satyrą na obecny stan rzeczy w Polsce, nie zajmując jednak stanowiska. Dostanie się każdemu, niezależnie od tego, po której stronie obecnych sporów się znajduje. Niemal półtorej godzinny popis aktorskiego kunsztu Rafała Rutkowskiego pozwoli widzom przejrzeć się w granych przez niego postaciach niczym w lustrze. Będzie zatem niezwykle zabawnie, ale i nieco po bandzie.

Wybuchowa mieszanka inteligentnych i prześmiesznych tekstów z brawurowym wykonaniem Rafała Rutkowskiego daje gwarancję udanej zabawy!

foto-kasia-chmura-medium-print-9104 foto-kasia-chmura-medium-print-9303 foto-kasia-chmura-medium-print-9387 foto-kasia-chmura-medium-print-9443

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *