Ułatwienia dostępu

SZCZECIN
24-27 PAŹDZIERNIK 2024

Miłośnicy śmiechu, żartów i dobrej zabawy przygotujcie się na trzy dni niezapomnianych występów podczas kolejnego Festiwalu Komedii SZPAK, który odbędzie się jak zawsze Szczecinie. Tym razem Festiwal pojawi się w trzech lokalizacjach. SZPAK to, jak co roku, prawdziwa uczta dla fanów różnorodnych form komedii.

W tym roku widzimy się od 30 listopada (czwartek) gdzie w Domu Kultury Słowianin zainaugurujemy 3 dni zabawy:

O godzinie 18:00 wystąpią soliści kabaretowi: Ścinor Szpak, Kucharz Maciej oraz Antoni Gorgoń-Grucha.

O 20:30 zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Czesauf, który to po raz pierwszy od 5 lat zawita do Szczecina ze swoim pełnym programem.

W piątek 1-go grudnia to Szpakowy dzień improwizacji w klubie The White Rabbit.

18:00 – To szczeciński wieczór Impro, podczas, którego grupa Aktórzy (których część artystów wywodzi się z naszego fiestiwalu) zabiorą ludzi na spontaniczny komediowy wieczór.

20:30- Warszawski Teatr Improwizacji Afront przedstawi swoją, improwizowaną wersję dzieł Szekspira.

Ostatni dzień festiwalu to wydarzenia w Nowej Dekadencji- o tutaj odbędą się specjalne pokazy stand-upowe, które gwarantują dawkę śmiechu na najwyższym poziomie.

Przygotujcie się na niezapomniane występy o godzinie 18:00 gdzie w szranki stanie szóstka młodych komików i powalczy o uznanie szpakowej publiczności, a o 20:00 weterani polskiej sceny komediowej przedstawią swoje najnowsze programy.

W tym roku SZPAK ma również ofertę dla najmłodszych! 2.12 w Nowej Dekadencji o godzinie 11:00 odbędzie się spektakl improwizowany dla dzieci od 5 roku życia. NIepowtarzalna okazja dla dzieci do poznania świata improwizacji oraz stworzenia razem z aktorami niepowtarzalnej bajki.

Dodatkowo, jak co roku, część festiwalowych artystów wyruszy w trasę, aby podzielić się swoim talentem i humorem z mieszkańcami różnych miejscowości w regionie. To okazja dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniach w Szczecinie, aby również skosztować wyjątkowej atmosfery festiwalu.

Nie przegapcie tego wyjątkowego święta komedii! Przygotujcie się na serię niezapomnianych występów, które rozśmieszają do łez i zostaną w Waszej pamięci na długo.

ZAPRASZAMY NA SZPAKA!

Bilety znajdziecie pod tym adresem.